- KARTKA Z KALENDARZA - 22 LIPCA -


- REKLAMA -

Właśnie montowane są gniazda USB w autobusach MAN podwykonawcy MPK – firmy ITS Michalczewski. Miejski przewoźnik podwyższa standard.

Po dwie ładowarki z podwójnym wejściem USB w autobusie przegubowym i po jednej w solo – zostaną w nie wyposażone wszystkie pojazdy podwykonawcy.

Tożsame ładowarki są już zainstalowane w większości wrocławskich solarisów.

Docelowo w każdym autobusie tej marki będzie można szybko doładować swojego smartfona czy tablet. Ładowarki USB to jeden z elementów nowego standardu przestrzeni pasażerskiej, jaki MPK wprowadza we wszystkich nowych i planowanych do zakupu pojazdach – mówi Agnieszka Korzeniowska, rzecznik prasowy MPK Wrocław.

Przedsięwzięcie jest realizowane  w ramach umowy z podwykonawcą. Dla pasażerów MPK Wrocław korzystanie z urządzeń do ładowania poprzez złącze USB jest i będzie nieodpłatnie.

Autor | AK

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł2. Wrocławskie Forum Miejskie
Następny artykułRodzinna Majówka w Multikinie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.