Do wrocławskiego klubu dołączyła kolejna zawodniczka – Natalia Gajewska. W ostatnim czasie była na wypożyczeniu w Volley Soverato, teraz zagra w Volleyball Wrocław. O miejsce w składzie rywalizować będzie z Weroniką Wołodko.

Zawodniczka w połowie sezonu została wypożyczona do Volley Soverato z Developres SkyRes Rzeszów. Gajewska jest bardzo doświadczoną zawodniczką. Na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet pojawiała się niejednokrotnie.

– Wybrałam Wrocław dlatego, że będzie to młody zespół, w którym będę miała szansę rozwoju i gry. Dużym atutem jest trener, o którym słyszałam bardzo pozytywne opinie. Samo miasto ma też w sobie to coś, co będę chciała odkrywać. Sezon w Rzeszowie dał mi dużo doświadczenia, które chciałabym przełożyć na sytuacje meczowe. Mam nadzieję, ze wraz z dziewczynami utworzymy zgraną ekipę, która będzie walczyła w każdym ligowym spotkaniu – mówi Natalia Gajewska.

Natalia Gajewska

– Cieszymy się z tego, że udało nam się podpisać umowę z Natalią. Jesteśmy pełni nadziei na rozwój Natalii, ale także i Weroniki. Współpraca i rywalizacja między tymi dwiema rozgrywającymi będą ważnymi czynnikami w kierunku rozwoju samych zawodniczek, ale i całej drużyny – mówi Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A..

Na ten moment skład wrocławskiej drużyny przedstawia się następująco:Natalia Murek, Weronika Wołodko, Anna Łozowska, Karolina Pancewicz , Roksana Wers, Aleksandra Gancarz.

Wiadomo również, że pierwszym trenerem pozostaje Marek Solarewicz, a drugim – Wojciech Kurczyński.


Autor: Oliwia Stasiak
Zdjęcia: mat. prasowe Volleyball Wrocław