- KARTKA Z KALENDARZA - 16 LIPCA -


- REKLAMA -

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „Zawsze piękne. Życie, śmierć i nadzieja w slumsach Bombaju”. Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć 30 kwietnia w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Cykl sztuk teatralnych z Wielkiej Brytanii na stałe zagościł w  kalendarzu imprez sieci Multikino. Przedstawienia zarejestrowane na żywo, przy udziale publiczności i przy użyciu najnowszych rozwiązań technologicznych, retransmitowane są w jakości High Definition z dźwiękiem Digital Dolby Surround. Pokazy realizowane są w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

To sztuka napisana przez Davida Hare’a (m.in. scenarzysta filmu Godziny, autor sztuki Prześwit) na podstawie głośnej książki Katherine Boo nagrodzonej National Book Award 2012. Bohaterowie sztuki, mieszkańcy rynsztokowej dzielnicy biedy Bombaju – Annawadi, w przejmujący sposób opowiadają o swojej codzienności, lękach, radościach i marzeniach.

Czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Spektakl „Zawsze piękne” zobaczymy 30 kwietnia 2015 o godzinie 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie

Ceny biletów:
35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMultikino wróciło z hitami
Następny artykuł3. Przegląd Nowego Teatru Dla Dzieci
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.