Devils i The Crew nie połączą swoich sił i nie wystąpią pod szyldem nowego klubu w sezonie 2012. Diabły wkrótce rozpoczynają przygotowania do PLFA I 2012.
Nie będzie połączenia. Wrocławskie drużyny dalej będą z sobą rywalizowały / fot. DW
Niedawno media i internet obiegła informacja o rzekomej fuzji dwóch najlepszych drużyn w kraju. Devils i The Crew wspólnie pod nową, neutralną nazwą mialy stworzyć klub gotowy do gry w europejskich pucharach EFAF.

– Rozmowy rzeczywiście były ale prowadzone jakby nie w ten sposób co trzeba. Poza tym fuzja w proponowanej formie miała więcej minusów niż plusów 
– powiedział Seweryn Plotan, menedżer Devils – na spotkaniu członków założycieli uchwała nie uzyskała więc wystarczającej ilości głosów i Devils istnieć będzie nadal.Nowością jest natomiast fakt, że derbowym rywalem obecnych wicemistrzów Polski nie będzie już The Crew. Na licencji Załogi w PLFA I ma wystąpić nowa wrocławska drużyna – Giganci Wrocław.
(devilswroclaw.pl)
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułParking pod dworcem PKP w budowie
Następny artykułKrzyżacy w operze
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.