Kolejna dawka ciekawych wydarzeń.

*

TEATR

Kolejny już raz w Synagodze pod Białym Bocianem będzie można zobaczyć spektakl „Mordechaj Gebirtig – Bądź mi zdrów, Krakowie”, w którym genialne kreacje stworzyli: Alicja Kalinowska i Tomasz Leszczyński. Sporo napisaliśmy o nim wcześniej, teraz oprócz kolejnej gorącej zachęty prezentujemy też materiał video, który przygotowała Manifiesta.

wtorek, 27 stycznia, godz. 19
Synagoga pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 5a
Bilety: 10 zł

*

MUZYCZNY TALK-SHOW

„Nut Ferment IV” w Teatrze Muzycznym Capitol tym razem wyjątkowo poprowadzi Piotr Bartyś z Radia Ram, a jego gośćmi będą Joanna Kwaśnik, Neony, Digit All Love.

niedziela, 18 stycznia, godz. 19
Scena Ciśnień Teatru Muzycznego Capitol
ul. Piłsudskiego 67
bilety: 30 zł

*

KARNAWAŁOWA ZABAWA

Tym razem dość nietypowo. Dowiedzieliśmy się, że za dwa tygodnie, w sobotę – 31 stycznia w dużej sali budynku przy pl. Solidarności 1/3/5 szykuje się zabawa jak za dawnych lat. Muzyka w klimatach z minionej epoki, a stoły suto zastawiane ciepłymi i zimnymi daniami. Jedzenia na pewno nie zabraknie zapewnili nas organizatorzy, którzy już niejeden catering w życiu zrobili. Zapowiada się bal na grubo… i nie trzeba będzie kryć się z własnym alkoholem! Są jeszcze wolne miejsce. Można przyjść większą ekipą. Bilety w cenie 80-90 zł.

sobota, 31 stycznia, godz. 19
Pl. Solidarności 1/3/5 (IV piętro)
bilety: 80-90 zł
tel. 690 32 77 84

*

SPOTKANIE Z MIODKIEM

Grupa seniorów O-CAL-eni serdecznie zaprasza dzieci, młodzież  i dorosłych do udziału w międzypokoleniowym spotkaniu z profesorem Janem Miodkiem, które odbędzie się z okazji Dni Babci i Dziadka. Tematem spotkania będzie ,,Język młodzieży we współczesnej polszczyźnie”. To doskonały czas, by spędzić go razem z wnukami/dziadkami na wspólnych rozmowach. Spotkanie odbędzie się w środę – 21 stycznia. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

środa, 21 stycznia, godz. 16
Wrocławskie Centrum Seniora
pl. Dominikański 6, sala 210
tel. 71 772 49 13

*

JEDZENIE

Las VEGas Fest to impreza, na którą zaprasza nowy klub Szklarnia. Stoiska będą rozmieszczone w obu salach Szklarni a także w Złym Mięsie.

sobota, 17 stycznia, godz. 11-17
Szklarnia i Złe mięso
ul.Ofiar Oświęcimskich 19

Autorzy |
Sabina Misakiewicz i Daniel E. Groszewski

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSportowy raport #17 (16.01.2015)
Następny artykułPaweł Rańda: Zaczyna się już na placu zabaw [WYWIAD]
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.