Nasze propozycje.

*

KONCERT

Niezła gratka dla  zakochanych na romantyczny wieczór i dla miłośników Michała Bajora. Już 14 lutego w Imparcie odbędzie się koncert kończący trasę koncertową ostatniej płyty artysty ”Moje podróże”. Jest na niej 13 tekstów pióra Wojciecha Młynarskiego.Opowiadają raz wesoło, raz dramatycznie o dziecięcych latach spędzonych w Opolu, Warszawie, o podróżach po świecie, ale też o znaku zodiaku, spod jakiego jest Michał Bajor. Podczas koncertu oczywiście nie zabraknie znanych  wszystkim „Ogrzej mnie”, „Moja miłość największa”.

Impart 
14.02.2015, godz. 18
Bilety: 50 zł i 60 zł

*

KONCERT

Grzegorza Hyżego większość z nas kojarzy jako finalistę programu X-Factor. Niewielu jednak wie, że muzyk debiutuje właśnie albumem „Z Całych sił”, który powstał dzięki  jego spotkaniu z kompozytorem i producentem Bartoszem Zielonym – Tabbem. Podbił serca widzów swoim nietuzinkowym głosem. dziennikarze muzyczni twierdzą, że zupełnie zmieni oblicze polskiego popu.

Teksty na płytę napisali: Wojciech Łuszczykiewicz, Kamil Durski z zespołu Lilly Hates Roses,  Karolina Kozak (autorka tekstów m.in. na płytę Dawida Podsiadło). Historia zapisana w piosenkach jest przesiąknięta emocjami. Jest nadzieją na przyszłość i podsumowaniem przeszłości.

Impart
23.02.2015, godz. 18.
Bilety: 60 zł

*
TEATR
„Zmiana światła” na podstawie tekstu Bogusławy Sztencel to przeciętna historia o przeciętnej egzystencji i nieprzeciętnej potrzebie głębokiego doznania.„Wypowiadany tekst nie ma dla nikogo znaczenia, jest ważny tylko dla mnie. Jest demonstracją. Jest moim demo. Znam jego kontent i kontekst. Materialnie, namacalnie zapoznałem się ze scenografią i rekwizytami. Sensualnie, wszystkimi zmysłami. Znam konstrukcję i dekonstrukcję. Uderzam głową w mur i podejmuję walkę. A mimo to wyczuwam obecność autora. Autora od braku didaskaliów. Nie wiem, do czego prowadzi. Ani kim jest M”.Występuje: Marcin Misiura
Reżyseria i tekst: Bogusława Sztencel
Scenografia, kostiumy i muzyka: Marcin Misiura, Bogusława Sztencel
Czas trwania: 60 minut
W spektaklu wykorzystano fragmenty „Giaura” George’a Byrona w przekładzie Adama Mickiewicza oraz „Serenady” Franza Schuberta.

Sala Teatru Laboratorium
26-28.022015 (czwartek–sobota), godz. 19 
Bilety: 15 zł
Rezerwacja i sprzedaż: sekretariat@grotowski-institute.art.pl;
tel. 71 34 45 320

Autorzy |
Sabina Misakiewicz i Daniel E. Groszewski