Chcesz wpuścić wiosnę do swojej szafy? Wymienić się  paskiem lub torebką? A może zwyczajnie nie masz już miejsca w swoim mieszkaniu na zbyt wiele rzeczy i nie wiesz co z nimi zrobić? Przyjdź w  sobotę 23 marca o godzinie 11 do  Centrum Inicjatyw Wszelakich a na pewno nie pożałujesz. Swap party lub po prostu wymienialnia ubrań zwana także  „Ciuch w ruch” to okazja do pozbycia się ze swojej szafy ubrań, których nie nosimy i wymiany ich na nowe, modne zdobycze. Z pewnością w każdej szafie znajdzie się coś, co już nie robi dobrego wrażenia i nie czujemy się w tym dobrze, jednak dla innych może okazać się tym, czego od dawna szukali.  Warto zatem przyłączyć się do sobotniej akcji na Zakrzowie  choćby dla tego, że nie jest to tylko nowomodny sposób na spędzanie czasu. W dużej mierze, to  także  proekologiczne podejście do rzeczy, ich gromadzenia i pozbywania się. Organizatorzy zachęcają do   do kreatywnego podejścia do garderoby i portfela.

mat. promocyjny

Jeśli zdecydujecie sie na wzięcie udziału w „Ciuch w ruch”, zapoznajcie się z zasadami:
1. Przyniesione rzeczy powinny być wyprane, wyprasowane i bez większych defektów. W dowolnej ilości!!!
2. Wśród przyniesionych rzeczy mile widziane są dodatki: buty, paski, biżuteria. Możecie również przynosić płyty, książki, czy kosmetyki, które chciałybyście przekazać dalej.
3. Jeżeli oprócz wymiany interesuje Was sprzedaż, pamiętajcie, że ich cena nie może przekroczyć 30 złotych. Ta zasada nie dotyczy tzw. „rękodzieła”. W tym przypadku wycena jest autorska.

Akcja startuje 23 marca w sobotę o godz. 11:00. Koszt udziału: 5,00 zł.

Po wymienieniu się ubraniami czy tez innymi rzeczami, około godz. 14:00 odbędą się warsztaty krawiecki. Koszt udziału w warsztatach to: 40,00 zł lub 35,00 zł dla tych z Was, które uczestniczyć będą w „Ciuchu…”.

Zapisy  pod numerem tel. 784 193 312.
Ilość miejsc jest ograniczona.

(SMi)