…a podczas Willa Tour przekonaj się, że Willa Wrocław* przewyższa nawet Twoje wyobrażenia. Zobaczysz, że drewniane tarasy podwajają powierzchnię Twojego apartamentu, solary dostarczają ekologicznej energii, a system sterowania pilnuje właściwych parametrów mieszkania.

Poczujesz przestrzeń dzięki wysokim pomieszczeniom oraz wygodę wjeżdżania windą wprost do swojego apartamentu. Usłyszysz śpiew ptaków, bo tuż za drzwiami wejściowymi zaczyna się wrocławski Park Wschodni…

Dodatkowe zalety? Wypoczniesz we własnym basenie, saunie, jacuzzi i sali fitness. A gdy nacieszysz się swoją przestrzenią, bez problemów dotrzesz do pracy lub na imprezę. Mieszkasz przecież w mieście.

*Willa Wrocław. Naturalnie w mieście.

Zapraszamy na Willa Tour – zwiedzanie osiedla z przewodnikiem i specjalną oprawą – *18 i 19 stycznia 2013 od 9:00 do 15:00*. Uzyskasz odpowiedzi na najbardziej fachowe pytania i poczujesz wyjątkowy klimat tego miejsca. Willa Tour to tylko dwa dni, podczas których ograniczona liczba rodzin będzie mogła obejrzeć inwestycję, bo każdej rodzinie poświęcamy specjalny czas i uwagę.
Wejdź na www.willawroclaw.pl i wpisz swoje dane zgłoszeniowe. Skontaktujemy się, aby razem z Tobą ustalić dzień i godzinę spotkania.

*Willa Wrocław to ekskluzywne osiedle z mieszkaniami o powierzchni od 55 do 147 m 2, z bogatą infrastrukturą: basenem, saunami, jacuzzi, salami fitness, telewizyjną i do zabawy dla dzieci.

 

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNullo – Chyba ją znałem cz. 2
Następny artykułZbieraj podpisy: Miejsca parkingowe dla kobiet w ciąży
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.