- KARTKA Z KALENDARZA - 16 LIPCA -


Nocne ograniczenia zaplanowano od poniedziałku do środy. Konieczne będą objazdy. W weekend nie pojadą tramwaje.

- REKLAMA -

Nocne ograniczenia w ruchu na ulicy Kosmonautów planowane są w związku z koniecznością ułożenia nawierzchni w ramach realizacji zadania „Przebudowa ul. Kosmonautów w ciągu drogi Krajowej nr 94 we Wrocławiu w zakresie budowy skrzyżowania z Trasą Targową wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury na potrzeby skomunikowania układu drogowego z osiedlem Nowe Żerniki (WUWA 2)”.

Prace prowadzone mają być  w godzinach nocnych od 23:00-5:00 w dniach 23/24 i 24/25 marca. W tym czasie ulicą Kosmonautów będzie możliwy wyłącznie ruch od centrum, w przeciwnym kierunku samochody będą kierowane objazdem przez ulicę Królewiecką.

 Ulica Kosmonautów – wstrzymanie ruchu tramwajowego.

Wyłączenie planowane jest od godz. 20 w piątek 20 marca 2015 r. do porannych wyjazdów w poniedziałek 23 marca 2015 r.
Tramwaje kursujące do Leśnicy będą miały trasy  skrócone do pętli na Pilczycach. Pomiędzy Pilczycami a Leśnicą zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa 710, która będzie kursowała z częstotliwością co 10 minut.

Powodem planowanych utrudnień jest podłączenie do istniejącej sieci tramwajowej nowego torowiska.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMPK ostrzega: Na tych liniach spotkasz kontrolerów (28)
Następny artykułMiędzynarodowy Dzień Teatru 2015 we Współczesnym
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.