Jaormir Nohavica – nadzwyczajny, utalentowany i pozytywny  w emocjach artysta niebawem zagości w stolicy Dolnego Śląska. Człowiek, o którym krytycy piszą „czeski Dylan” wystąpi w Sali Koncertowej Radia Wrocław już 28 września.

Twórczość Jaromira Nohavicy zachwyca wszystkich bez wyjątku i zaciera wszelkie granice.Jaromir Nohavica to autor znakomicie znany w kulturze czeskiej i polskiej. Swoje występy rozpoczynał na początku lat osiemdziesiątych i od tamtej pory cieszy się niezmienną popularnością. Jako wokalista umiejętnie porusza się pomiędzy folkiem, a folklorem. Prezentuje poetyckie i nostalgiczne ballady, wesołe i przepełnione radością życia pieśni napisane i śpiewane w języku czeskim i polskim.

W swoich piosenkach opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach.

Sala Koncertowa Radia Wrocław
ul. Karkonoska 10

Bilety: od 100zł do 120zł

 

Źródło: organizator wydarzenia


PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMecz bez emocji
Następny artykułDolnośląscy sportowcy na rynek pracy
Pedagożka, dziennikarka, reżyserka. Miłośniczka literatury. Kocha rodzinę, teatr i podróże. Unika złej energii i złych ludzi. Wierzy w przeznaczenie.