Kolejny sezon Energi Basket Ligi Kobiet już niebawem. Ślęza Wrocław powoli kompletuje swój skład. Ponadto 3 września ruszy sprzedaż karnetów na nadchodzące rozgrywki.

Mecze koszykarskiej Ślęzy Wrocław nadal będą rozgrywane w hali Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy al. Paderewskiego. Już na początku września będzie możliwość kupna karnetu na cały najbliższy sezon.  Abonament kupiony przed rozgrywkami to znaczna oszczędność, która obejmuje wejścia na wszystkie spotkania fazy zasadniczej i play off. Cała procedura będzie o wiele prostsza, bez zbędnych formalności. Po raz pierwszy pojawiła się opcja karnetu VIP, który daje szansę na wybór ulubionego miejsca w hali. Co więcej jego posiadacze będą mogli po spotkaniu przejść do specjalnie przygotowanej sali VIP.

Ceny karnetów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2018/2019
– normalny: 130 zł
– ulgowy: 65 zł
– VIP: 500 zł

Ceny biletów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2018/2019
– normalny: 18 zł
– ulgowy: 10 zł

Harmonogram sprzedaży karnetów na mecze Ślęzy:
– poniedziałek: 9-15
– wtorek: 10-18
– środa: 9-15
– czwartek: 10-18
– piątek: 9-15

Miejsce: siedziba klubu w koronie Stadionu Olimpijskiego, al. I. J. Paderewskiego 35.

Początek września to także czas powrotu zespołu na salę treningową. Drużyna po poprzednim sezonie przeszła wiele zmian kadrowych, zostały tylko Marissa Kastanek i Karina Szybała. Trener Arkadiusz Rusin będzie musiał zbudować z zawodniczkami całkiem nową jakość.


Autor: Zuzanna Kuczyńska
Zdjęcie: Paweł Kucharski / Ślęza Wrocław