Od piątku kibice Śląska będą mogli kupować bilety na mecze mistrzów Polski w czterech nowych punktach na terenie Wrocławia: na pl. Solnym, Dworcu Autobusowym PKS oraz w dwóch centrach handlowych Magnolia i Pasaż Grunwaldzki.

– Zależało nam, by lokalizacja nowych punktów była jak najbardziej dogodna dla kibiców. Dlatego zdecydowaliśmy się na pl. Solny, czyli samo centrum miasta, a także na centra handlowe, przez które przewijają się tysiące wrocławian. Ciekawym miejscem jest również Dworzec Autobusowy PKS, który wybraliśmy przede wszystkim z myślą o kibicach Śląska spoza Wrocławia. Będą mogli oni kupić wejściówkę w dniu meczu od razu po przyjeździe do miasta i z dworca bezpośrednio dotrzeć na stadion dzięki darmowej komunikacji miejskiej, którą zapewnia nasz bilet – tłumaczy Jacek Kubiak, dyrektor marketingu Śląska Wrocław. – W planach mamy kolejne punkty, także w okolicznych miastach, w których jest wielu kibiców naszej drużyny – dodaje Jacek Kubiak.
Sklep Na Solnym, mieszczący się na pl. Solnym 18/19, czynny jest codziennie w godz. 10-18. Bilety na Dworcu Autobusowym PKS dostać można w kasie numer 5, otwartej przez cały tydzień w godz. 6-21:30. Z kolei w Centrum Handlowym Magnolia oraz w Pasażu Grunwaldzkim bilety na mecze Śląska kupić będzie można w sklepach INTERSPORT (w CH Magnolia codziennie w godz. 9-21, zaś w Pasażu Grunwaldzkim od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, a w niedziele w godz. 10-20).

Bilety na mecze Śląska dostępne są także w dotychczasowych punktach sprzedaży, czyli w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej oraz Stadionu Wrocław, które w dni powszednie czynne są w godz. 14-19, w soboty w godz. 10-15, a w dniu meczu otwierane są o godz. 9 rano.

Nowe punkty sprzedaży rozpoczną działalność w najbliższy piątek. Od tego dnia będzie można w nich kupić bilety na najbliższy mecz Śląska we Wrocławiu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (17 marca, godz. 14:30).

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych podczas kupowania biletów niezbędne jest okazanie dowodu tożsamości z numerem PESEL.

(slaskwroclaw.pl)