Surfuje na wózku zakupowym i z lupą w dłoni tropi najlepsze oferty. Jeszcze nie ma imienia, ale już na jego cześć wyprawiono przyjęcie. O kim mowa? Przed wrocławską siedzibą sklepu internetowego stanął nowy krasnal. To dwusetny „pracownik” Ceneo.pl.

Wrocławska firma postanowiła uczcić fakt, że zatrudnia już ponad 200 osób. Z tej okazji przed siedzibę Ceneo.pl, która mieści się w kompleksie biurowym Business Garden przy ul. Legnickiej, zawitał nowy skrzat. Krasnal surfuje na wózku zakupowym i, jak mówią przedstawiciele firmy, codziennie w ramach pracy monitoruje, porównuje i analizuje oferty produktów, po to, aby te najlepsze zaprezentować milionom użytkowników korzystającym z serwisu.

Skrzat na razie pozostaje bezimienny. W związku z tym serwis Ceneo.pl ogłosił konkurs. Do 19 sierpnia, za pomocą formularza, można wysyłać własne propozycje imienia dla nowego krasnala. Spośród wszystkich zgłoszonych imion, zostanie wybrane to najlepsze. Na autora zwycięskiej propozycji czekać będzie wyjątkowa nagroda.
Imię nowego krasnala poznamy 21 sierpnia.

Autor: Ola Sopuch
Zdjęcie: Facebook Ceneo.pl