Kupcy z największym stażem pamiętają paracyrkowe warunki namiotu zwanego Goliatem, który stał na miejscu dzisiejszego Pasażu Grunwaldzkiego. Wielu przeszło swoje na targowisku u zbiegu Reja i Skłodowskiej-Curie.

fot. wroclaw.pl

W Hali Kupieckiej Grafit przy ul. Jedności Narodowej (Właściwie przy Dolnej, ale kto wie, gdzie jest Dolna) obok Wzgórza Słowiańskiego mają dwie kondygnacje przestronnych – łączna powierzchnia 5 220 m2 – lokali wyposażonych we wszystkie potrzebne media. Nad nimi jeszcze trzy piętra biur Centrum Biznesu Grafit .

Uroczyste otwarcie całości  w sobotę 26 maja o godz. 15:00. Atrakcje dnia pierwszego rozpoczną się jednak już o 9 rano i potrwają do godziny 22. Będą to „liczne imprezy plenerowe, podczas których swoje umiejętności taneczne, wokalne i aktorskie zaprezentują uczniowie śródmiejskich szkół, przedszkoli i placówek kultury.

Organizatorzy festynu zaplanowali wiele uciech dla dzieci, które wraz z rodzicami będą mogły uczestniczyć w konkursach i zabawach. Nie zabraknie też niespodzianek dla dorosłych.” Najbliższa sobota to dzień szczególny, co oczywiście wykorzystają kupcy do zrobienia dobrego interesu:

fot. wroclaw.pl

Inwestycję zrealizowała Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

(wroclaw.pl)

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułInternetowa Rewolucja we Wrocławiu
Następny artykułIII Zlot Pojazdów Polski Ludowej przed Magnolią
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.