OLD LOVE – spektakl stawiający ważne życiowe pytania, ale pełen ciepła, optymizmu i humoru będzie można zobaczyć w ATM. Scena na Bielanach dopiero w lutym. Jednak już dziś można rezerwować czas i bilety.

Warszawska premiera sztuki najsłynniejszego kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera. Historia obejmuje okres trzech dekad i prezentuje pół tuzina spotkań Buda i Molly.

– Bud jest mężczyzną z zasadami. Zakochał się w Molly już bardzo dawno temu, 25 lat wcześniej, ale ponieważ był żonaty i miał zasady, to doczekał takiego momentu, kiedy rozwiódł się, jego żona sobie poszła; ale i tak był na tyle uczciwy, żeby poczekać aż umrze mąż Molly. I dopiero wtedy, trochę niefortunnie, uderzył do niej od razu na pogrzebie – opowiada agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Barciś.

„Old Love” to pełen humoru spektakl podejmujący zagadnienie tego, czy ludzie w „pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają; o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej; o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. „Old Love” to sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru.

Obsada Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Artur Barciś, Mateusz Banasiuk, Barbara Kurdej-Szatan
Autor Norm Foster
Przekład Mirosław Połatyński
Reżyseria Andrzej Chichłowski
Scenografia Krzysztof Kelm
Opracowanie muzyczne Jan Królikowski

 BILETY: 110 zł (rz. I – IV), 90 zł (rz. V-XIV)

 Kup bilety on-line

czerwony

bezpłatny autokar ATM w dniu spektaklu

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol)
    godz. 16.00 i 19.00

mapka_04.07.14

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach
    ok. godz. 19.30 i 22:30

 

Autor | SMi
Zdjęcia | mat. prasowe