Imprezy są nieodzownym elementem życia wielu nastolatków i studentów. Olymp Parties, to nowa agencja, która ma wprowadzić we Wrocławiu ład i nową jakość, której do tej pory na wielu imprezach brakowało… –Nasze eventy tworzone będą z myślą o perfekcji i dokładności w każdym calu – mówi założyciel agencji, Daniel Majewski.

fot. Olymp Parties

Pomysł na założenie Olymp Parties zrodził się w głowach dwóch licealistów, którzy poruszeni sytuacją na rynku „imprezowym” w stolicy Dolnego Śląska, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. –Mieliśmy dość nieudanych imprez, niepożądanych osób znajdujących się na nich oraz braku jakichkolwiek zasad panujących w wielu klubach – mówi Daniel Majewski, jeden z inicjatorów tego projektu. Zaznacza od razu, że Olymp Parties nie uderza do innych agencji, stara się jednak stworzyć konkurencję, która ma za zadanie wprowadzić nowy porządek i jakość w życiu wrocławskich klubowiczów. Oprócz Majewskiego, inicjatorem agencji jest Maciej Mironów. –Filozofia Olymp Parties opiera się na dwóch zasadach: pierwsza to klient, który ma się dobrze bawić i z uśmiechem na twarzy opuścić imprezę, a dopiero druga to dochód finansowy agencji – wypowiada się ten ostatni. Obaj panowie zapowiadają, że domeną Olymp Parties będzie ład i porządek, oraz nieziemskie imprezy, rodem z Olimpu. –Wyciągnęliśmy wnioski z błędów, które popełniały i popełniają dalej inne agencje i, aby nim zapobiec wprowadzimy kilka nowinek organizacyjnych i technicznych – podsumowują założyciele. Jedną z innowacji będzie na pewno bariera wiekowa, która będzie miała na celu wprowadzanie na imprezy wyłącznie odpowiednie osoby. Bardzo ważną kwestią jest też podejście agencji do potencjalnych klientów, czyli imprezowiczów. –Każdy uczestnik imprezy jest ważny, jego dobro liczy się w pierwszej kolejności, dopiero w drugiej pieniądze. – komentuje Daniel Majewski.

 

Oprócz wyżej wymienionych założycieli i właścicieli agencji, przy projekcie pracuje parę, innych osób. Rafał Banat i Sebastian Liszka, to Dj-e, którzy odpowiedzialni będą za właściwy rytm i wartość muzyczną każdej imprezy, a więc w dużej mierze to od nich zależeć będzie powodzenie eventów. Kolejną osobą zaangażowaną w projekt jest Mateusz Szyszka, osoba z doświadczeniem w tej branży, która w Olymp Parties odpowiedzialna będzie za grafikę.

 

Wszystkie imprezy, znajdujące się w kalendarzu Olymp Parties, objęte będą TAX-em (wejściówką). Bilet na każdy event organizowany przez agencję, kosztować będzie 10 złotych. –Ta forma wejściówek wyszła już z mody w innych agencjach, my jednak chcemy wiedzieć kogo wpuszczamy na imprezę. – wyjaśnia Maciej Mironów. W ten sposób agencja Olymp Parties skutecznie wychodzi naprzód nieprzyjemnym sytuacją, kiedy do klubu wejdą zupełnie niepożądane osoby. Warto dodać, że głównym patronem medialnym agencji został portal „DzielniceWrocławia.pl”!

 

Pierwsza impreza Olymp Parties odbędzie się już 10 listopada w jednym z ekskluzywnych, wrocławskich klubów! Więcej informacji o tej imprezie znajdziecie na fanpage’u agencji już 6 października (czwartek) wieczorem! 

 

JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY NA OFICJALNY FANPAGE AGENCJI OLYMP PARTIES ORAZ NA IMPREZY PRZEZ NIĄ ORGANIZOWANE!

(Mateusz Dziemidowicz)