Już w najbliższy piątek (27.01) w klubie Flow we Wrocławiu odbędzie się koncert dwóch raperów, reprezentujących wytwórnię Step Records. Przyjdź w ten piątek do Flow i posłuchaj na żywo kawałków z nowych płyt: „Dorosłem do rapu” Onara i „K2” Kajmana!

Zagrają:

– Onar, połowa legendarnej grupy Płomień81 – koncert promujący najnowszy krążek rapera „Dorosłem do rapu”- Kajman, kielecki weteran, współautor hitu „StoProcent Tour”, powraca promując jego nowy album „K2”

Tak więc wszyscy fani oldschoolowego rapu przeplatanego nowoczesnymi brzmieniami będą mieli okazję by posłuchac dwóch zasłuzonych da polskiej sceny raperów, których wspólną charakterystyczną cechą jest łatwo rozpoznawalny wokal.Świetna zabawa przy jeszcze lepszej muzyce gwarantowana!

Przed koncertem zapraszamy wszystkich fanów na spotkanie z raperami, które odbędzie się w STONEHEADS TATTOO (ul Leszczyńskiego 5/1c – w podwórku, za KFC na ul.Świdnickiej) o godz. 17:00. Na spotkaniu obecny będzie również inny raper Step Recors, MŁODY M!

Za deckami: DJ RX

Support:
– OzM:
http://www.youtube.com/watch?v=RQRFRLdN_4U

– FIZOL:
http://www.youtube.com/watch?v=aVOMP6nVDQ0

27.01.2011
Onar i Kajman
FLOW Music Club
ul. Piotra Skargi 18(wejście od ulicy Nowej)

start: 21:00
Wejście od 16 lat (za pisemną zgodą prawnego opiekuna)

BILETY: 25/30

PRZEDSPRZEDAŻ:
Fireline Skateshop – D.H. „Feniks”, 5 piętro, Wrocław-Rynek

LINE-UP:
21:30 – OzM
22:00 – Fizol
22:30 – KAJMAN
23:30 – ONAR

Płyty Onara „Dorosłem do rapu”, „Pod prąd” oraz „Jeden na milion”, a także najnowsza płytę Kajmana „K2” zakupić możesz w największym internetowym sklepie muzycznym w krajuwww.preorder.pl

 

 

(Mateusz Dziemidowicz)