Tylko do niedzieli, 6 maja, można wysyłać zgłoszenia do miejskiej loterii, która towarzyszy kampanii „Rozliczaj PIT we Wrocławiu  i wspieraj projekty poprawiające jakość powietrza w mieście”. W puli nagród samochód, skutery i rowery.

Konkurs jest formą zachęcenia mieszkańców przez Urząd Miejski do rozliczania podatku PIT we Wrocławiu. Nagrodą główną w loterii jest samochód hybrydowy KIA Niro Croosover Hybrid. W puli nagród znajdują się również trzy skutery Zipp Volteno oraz dziesięć rowerów miejskich Diamant Ubari Komfort. Łączna suma nagród to ponad 134 tysiące złotych.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Podstawowym warunkiem było prawidłowe wypełnienie PIT-u i złożenie go do końca kwietnia w jednym z wrocławskich Urzędów Skarbowych. Kolejnym etapem jest wypełnienie formularza na stronie internetowej. Zgłoszenia można wysyłać do niedzieli, 6 maja.

Zwycięzców poznamy w sobotę, 12 maja od godziny 13:00 do 15:00 w czasie święta Dni Odry przy Bulwarze Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu.


Tekst: Marcin Obłoza
Zdjęcie: flickr.com/ Kārlis Dambrāns