W nadchodzący weekend poznamy zwycięzcę finału pocieszenia czyli zdobywcę piątego miejsca w PlusLidze Kobiet. Z tej okazji na sobotę zaplanowano specjalne spotkanie zawodniczek i sztabu szkoleniowego z kibicami.

fot. Impel Gwardia Wrocław

Z racji na to, że w tym sezonie liga Pań była wyjątkowo atrakcyjna, a wiele zespołów grało na bardzo wysoki poziomie, ewentualne zdobycie 5. miejsca ma swoje szczególne znaczenie nie tylko ze względu na możliwość uczestnictwa w europejskich pucharach, ale jest to miejsce satysfakcjonującym ze względu na wyrównaną stawkę drużyn jaką mieliśmy okazję oglądać w sezonie 2010/2011.
W związku z tym, tuż po meczu sobotnim (bez względu na wynik) odbędzie się  spotkanie wszystkich chętnych sympatyków zespołu Impel Gwardia Wrocław z zawodniczkami i sztabem szkoleniowym.

– Będzie można zadać pytanie, porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zespołem czy też z zawodniczką, słowem – zakończenie sezonu, którego jeszcze szczegóły dopracowujemy. Chcemy zaprosić na to niecodzienne wydarzenie kibiców i sympatyków zespołu – mówi Dariusz Gintowt, menadżer Impel Gwardii.

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu w Łodzi Impel Gwardia wygrała 3:2.

Impel Gwardia Wrocław – Organika Budowlani Łódź

28.05.2011, SOBOTA, g. 18.00 – hala Orbita

ewentualnie

29.05.201, NIEDZIELA, g. 18.00 – hala Orbita