Wiosna obudziła w nas zmysły więc i kolejne warsztaty wnętrzarskie w Galerii Wnętrz Domar będą drażnić  smak, węch, dotyk i wzrok. Już 14 maja zapraszamy na kolejne spotkanie  z blogerkami  PanitoPotrafi.

Czy współczesna kobieta powinna mieć buduar i w czy w ogóle pamiętamy, co kryje się za tym słowem. Jak zaaranżować pomieszczenia by bardziej sprzyjały zmysłowej radości życia…

O tym dowiecie się z warsztatów, które odbędą się 14 maja o godzinie 13 na parterze Galerii Wnętrz Domar przy ul. Braniborskiej 14. Warsztaty poprowadzą Beata Łańcuchowska i Ania Drozd czyli duet blogerski PanitoPotrafi (www.panitopotrafi.blogspot.com) oraz architekt wnętrz Sylwia Gulewicz-Wysocka. Towarzyszyć im będą wrażenia…zapachowe i mini opowieści o znaczeniu aromatów  w pomieszczeniach.

Ale to nie wszystko, warsztaty podzielone zostały na dwie części – po praktycznej, interaktywnej – na parterze Galerii, przeniesiemy się na drugie piętro do sali szkoleniowej na mini-wykłady .

Dowiemy się  z nich od Pani Pauliny Wołk i naszej architektki wnętrz Sylwii Gulewicz-Wysockiej , jak modelować przestrzeń światłem, jak „ubrać okna” i aranżować pod kątem estetycznym i praktycznym. Blogerki Pani to Potrafi pokażą jak stworzyć współczesny  buduar w małym mieszkanku i dlaczego jest ważny dla kobiety, opowiedzą też o wartości snu i…potędze współczesnych materacy. Ale to nie wszystko,  w trosce o szeroko pojęte „wnętrze”, Aldona Mioduszewska opowie o tym, jak zwiększyć radość życia i jakie nawyki mają naprawdę szczęśliwi ludzie.

I aby endorfiny się kumulowały, podczas warsztatów rozlosujemy sympatyczne nagrody i zaproponujemy   kawę i ciasteczka.

Zapraszamy 14 maja o godzinie 13:00 na parter GW Domar (przy  domkach aranżacyjnych).


HARMONOGRAM

 

13.00-14.00

Opowieść o zmysłowych wnętrzach:
Łazienka – Sylwia Gulewicz-Wysocka
Buduar – PaniToPotrafi
Kuchnia – PaniToPotrafi
Sypialnia samcza- PaniToPotrafi

14.10 GIA AM + o radości życia i czerpaniu szczęścia ze sztuki

14.30 Paulina Wołk i Sylwia Gulewicz Wysocka o modelowaniu przestrzeni światłem

14.50 Łukasz Dudała MHM prezentacja multimedialna o kuchniach

15.00 PaniToPotrafi buduar + materace

15.30 rozdanie nagród w konkursie i dla uczestników


Autor | Agnieszka Pająk

panitopotrafi warsztaty