Od 1 czerwca możemy już skorzystać z otwartych kąpielisk: Morskiego Oka i Kłokoczyc. 11 czerwca otwarte zostanie kąpielisko Orbita, a od 15 czerwca Glinianki przy ul. Kosmonautów. Weekend zapowiada się upalnie warto więc skorzystać.

Morskie Oko / fot. spartan.wroc.pl

Do wyboru mamy też oczywiście dwa baseny zewnętrzne w Aquaparku przy ul. Borowskiej. Oba (rekreacyjny i solankowy) mają głębokość 135 cm, a temperatura wody 32 st. C. Godzina w tygodniu kosztuje 15/17 zł, a w weekendy 16/20 zł.  Otwarte w godz. 8-22.40.

„Morskie Oko” przy ul. Chopina ma 5 ha wody i dwukrotnie większą powierzchnię plaży. Jest też brodzik dla dzieci, plac zabaw i 60-metrowa zjeżdżalnia. Są też boiska do siatkówki plażowej. Bilety w cenie 8 zł i 10 zł, a po godz. 17 zaledwie 3 zł. Otwarte w godz. 9-19.

Z kolei Kłokoczyce przy ul. Kłokoczyckiej to basen z przybocznym brodzikiem i placem zabaw. Także tutaj jest 60-metrowa zjeżdżalnia i boisko do siatkówki plażowej. Bilety kosztują tyle samo co na „Morskim Oku” odpowiednio: 8 zł, 10 zł i 3 zł po godz. 17. Otwarte w godz. 9-19.

(deg)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUwaga! Wchodzi w życie nowy rozkład jazdy PKP
Następny artykułSą już bilety na walkę Adamek vs. Kliczko
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.