1 KS Ślęza Wrocław zaprasza całe rodziny na otwarty Sportowy Dzień Dziecka. W niedzielę (31 maja) w godz. 10.00-14.00 na stadionie MCS-u przy al. Niepodległości 6 na Zakrzowie czekać będzie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i ich opiekunów.

Otwarty Sportowy Dzień Dziecka organizowany przez Ślęzę to już tradycja. Jak co roku klub przygotował znakomitą propozycję na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Na zakrzowskim stadionie odbędzie się otwarty festiwal piłkarski pod patronatem Funduszu Inicjatyw Obywatelskich (FIO) w trzech kategoriach wiekowych: orlik (roczniki 2004), żak (2005-2006) i skrzat (2007-2008). Zapisać się może każdy, kto przyjdzie w niedzielę na nasz festyn. Nieco starsza młodzież będzie mogła sprawdzić swoje umiejętności w konkursie rzutów karnych. Do zabawy przystąpią także piłkarze z pierwszej drużyny Ślęzy.

Na terenie obiektu przy al. Niepodległości stanie kosz, a dzieci będą mogły rzucać piłką w asyście zawodniczek ekstraklasowej drużyny Ślęzy. Będą również trenerzy z Mini Basket Academy z propozycją gier i ćwiczeń ruchowy dla najmłodszych. Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich uczestników imprezy, także rodziców, będą gry i zabawy w golfa. Ich koordynatorem będzie trener Przemysław Kuśmierski.

Sportowy Dzień Dziecka to także edukacja. Na miejscu będzie karetka z profesjonalną ekipą ratowniczą, która zaprezentuje działania podczas zainscenizowanego zdarzenia drogowego. Ponadto to przeprowadzą oni kurs udzielania pierwszej pomocy.

Inne atrakcje przygotowane przez Ślęzę to m.in. szczudlarze, malowanie twarzy i pokaz olbrzymich baniek mydlanych. Na miejscu będzie można zakupić potrawy z grilla.

Partnerami imprezy są firmy: hubergroup Polska Sp. z o.o., Wadex S.A., Libet S.A., Kurcze Pieczone, JM Cotton Service oraz Zott, Delikatesy Inter-Mix ul. Popowicka 28, Kruk S.A., Decathlon Magnolia, Cukiernia Furtak, WPBM Mój Dom, sklepy sportowe Meta.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #52 (29.05.2015)
Następny artykułDzień Dziecka w WTL podczas 3. Przeglądu Nowego Teatru
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.