Może w nim wziąć udział każdy! Dobrze byłoby być jednak w dobrej formie fizycznej, bo to przy parkourze podstawa. Impreza odbędzie się w niedzielę, 10 kwietnia w godz. 12-15 na GrusOFFisku przy ul. Jedności Narodowej 93.

Zostań parkourowcem za jedyne 45 zł

Zapisy przyjmowane są do wtorku, 5 kwietnia. Udział w zajęciach wynosi 45 zł (3 godziny po 15 zł). Zapisując się trzeba zapłacić zaliczkę w wysokości 15 zł.
Parkour to sztuka przemieszczania się w dowolnym terenie oraz pokonywania napotkanych przeszkód przy użyciu odpowiednich technik. Do dyscypliny tej należą techniki ruchu, nawiązujące do akrobatyki, ekwilibrystyki oraz balansu. Osoba uprawiająca parkour nazywana jest traceurem (czyt. traserem).

Prowadzący – Kuba Adamowski, jest doświadczonym traserem. Na swoim koncie ma m.in. organizację ogólnopolskiego zlotu Parkour, współpracę przy realizacji licznych teledysków oraz reklam tv, serie warsztatów z różnymi grupami wiekowymi. Wciąż poświęcając się aktywnemu treningowi udoskonala swoje umiejętności, zdobywając sprawność oraz wiedzę, którą przekazuje adeptom sztuki oraz wszystkim chętnym by zaczac swoją przygodę z Parkour. Kuba jest jednym z założycieli klubu sportowego Parkour Wrocław.

Podczas treningu rozgrzejesz zmarznięte zimą mięśnie, nauczysz się technik przemieszczania po przeszkodach. Zaczynamy rozgrzewką na sali GrusOFFisko przy ul.Jedności Narodowej 93 we Wrocławiu, po której….ruszamy w miejską dżunglę.

Trening przenaczony jest dla każdego, niezależnie od wieku.

Info i zapisy prowadzi Agata – 880 762 520, lub grusoffisko@gmail.com.

ODERWIJ SIĘ!!!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł– Śląsk z Zagłębiem w niedzielę
Następny artykuł– Nouvelle Vague ponownie we Wrocławiu
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.