Dobra energia w naszych wnętrzach na warsztatach Pani to Potrafi w Galerii Wnętrz Domar już  w najbliższą sobotę – 24 września. Początek o godz. 13.

To prawda, że jesienią potrzebujemy ciepła, światła i  dobrej energii, szukamy jej we własnym wnętrzu ale też urządzamy, zmieniamy nasze pomieszczenia tak aby dostarczały nam ciepła rozumianego jako bezpieczeństwo, przytulność i pozytywne emocje.

Właśnie takiej energii poświęcone są nasze najbliższe warsztaty. Gdzie ją znajdziemy?

– W energetycznych kolorach, ich przeznaczeniu we wnętrzu, w akcentach, które zmieniają pomieszczenia – o tym opowie nasza stylistka Sylwia Gulewicz-Wysocka.
– W zdrowej diecie, ćwiczeniach fizycznych, które możemy wykonywać i w domu – na meblach (a jakże!) i w naszym nowym wspaniałym klubie Fitness Academy, o czym przekonywać nas będą Beata Bryś i Łukasz Walendowski.
– Wreszcie – i tu warsztatowa, rękodzielnicza część prowadzona przez Anię i Beatę z Pani to Potrafi – we własnoręcznie wykonanych łapaczach snów, pięknych ozdobach,  ale i wg wierzeń Indian amerykańskich – w ważnych „magicznych” przedmiotach, które zapewniają spokojny sen a więc i dobrą energię w sypialni.

Co nas jeszcze czeka?
Jak zwykle – pyszne ciasteczka i kawa, niezapomniana atmosfera i nagrody.