Wyjątkowy koncert, dedykowany czworonożnym podopiecznym wrocławskich organizacji prozwierzęcych, odbędzie się już po raz siódmy. We wtorek 23 października w Starym Klasztorze wystąpią artyści, którzy zaśpiewają i zagrają dla bezdomnych zwierząt.

Natalia Grosiak, wokalistka zespołu Mikromusic, od siedmiu lat zaprasza zaprzyjaźnionych muzyków, by wspólnie z nią wystąpili na scenie i zagrali dla najbardziej potrzebujących. W tym roku zaprosiła do współpracy m.in Bovską i Natalię Lubrano. W trakcie koncertu zorganizowana zostanie również aukcja obrazów, grafik, rysunków i szkła artystycznego autorstwa m.in. Anny Klozy-Rozwadowskiej, Pauliny Mager, Patrycji Dubiel, Magdaleny Kubicy, Agnieszki Nyklasz, Agnieszki Ćwikły i Marcina Makarewicza. Cały dochód z aukcji dzieł zostanie przekazany na działalność dwóch wrocławskich organizacji: Fundacji Dwa Plus Cztery i Stowarzyszenia EKOSTRAŻ. Koncert i licytację poprowadzą Monika Jaworska i Paweł Gołębski.

– Specjalnie z okazji tej edycji koncertu postanowiłam reaktywować na jeden wieczór uśpiony od dłuższego czasu zespół Digit All Love, w którym kiedyś występowałam. To świetni muzycy i wspaniali ludzie, nie mogę się doczekać, by znów wspólnie z nimi wystąpić na scenie! Jak co roku, zaprosiłam również wyjątkowych gości – w Starym Klasztorze, razem z zespołem Digit All Love, wystąpią Bovska, Endy Yden, Joanna Piwowar-Antosiewicz, Kasia Pakowa, Marcelina, Marta Piwowar, Natalia Lubrano i Szymon d’ Danis. I oczywiście ja! – mówi Natalia Grosiak, wokalistka zespołu Mikromusic.

Koncert odbędzie się 23 października o godzinie 19:00 w Starym Klasztorze. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu) można nabyć również przez internet.


Autor: Ola Sopuch
Zdjęcia: wikipedia, mat. prasowe