Specjalny pokaz filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”, poprzedzony prezentacją drużyny Panthers Wrocław oraz otwarciem sezonu rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego odbędzie się w Multikinie Pasaż Grunwaldzki w czwartek – 7 kwietnia o godz. 20. 

Przed seansem filmu o godz. 19:00 zapraszamy na oficjalną prezentację Panthers Wrocław, w czasie której na scenie zobaczymy wszystkich zawodników drużyny w specjalnie przygotowanej multimedialnej formie. Po raz pierwszy w sali kinowej zatańczą również Wild Cats Cheerleaders, które na co dzień kibice mogą oglądać na meczach Panter oraz wielu ogólnopolskich imprezach sportowych. Prezentację poprowadzi najbardziej doświadczony komentator futbolu amerykańskiego w Polsce – Dawid Biały.

Tuż przed seansem filmowym swoją premierę będzie miał również najnowszy spot promujący futbol amerykański we Wrocławiu, którego forma idealnie wprowadzić widzów i kibiców w filmowy nastrój.

Fanów Panthers Wrocław zapraszamy do kina już o godzinie 18:30. Wtedy też będzie można spotkać zawodników i maskotkę drużyny – Miaurycego, którzy przygotują dla dzieci specjalny futbolowy tor przeszkód.