Największa produkcja narciarska i snowboardowa sezonu 2015/16 już 22 lutego w Multikinie!

Po „Into the Mind” oraz „Unreal” nadszedł czas na nowe tytuły, które sprawią, że znów będziecie śnić o białym szaleństwie i obłokach pary unoszącej się z ust.

 „Paradise Waits”

Jeśli należysz do ludzi, którzy odliczają dni do przyjścia zimy i z utęsknieniem patrzą na góry czekając aż pokryje je pierzyna śniegu – właśnie znalazłeś pokrewne dusze!

Ekipa z Teton Gravity szuka prawdziwej zimy i idealnych warunków do freeride’u. Najlepsi na świecie zawodnicy przemierzają tysiące kilometrów, nie licząc się z wyrzeczeniami i kosztami w poszukiwaniu śnieżnej Atlantydy, a kiedy już ją znajdą, tracą rozum i rzucają się w wir  białego szaleństwa.

Górskie szczyty w Grecji, Kosowie, Japonii, Kanadzie, USA i ewolucje największych śmiałków na świecie dadzą ci zastrzyk energii na cały tegoroczny sezon.

Występują m.in.: Angel Collinson, Bryan Iguchi, Cam Riley, Clayton Vila, Colter Hinchliffe.

 


Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego: „Zimowe szaleństwo”. Czekamy do piątku, 19 lutego, do godz. 20.


 

poniedziałek, 22 lutego | godz. 19
Multikino Arkady Wrocławskie i Multikino Pasaż Grunwaldzki.

Czas trwania: ok. 75 min.
Film z polskimi napisami!

 

Ceny biletów:
– 26 zł – bilet normalny
– 20 zł – bilet ulgowy

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPaweł Pawlikowski gościem Kina Nowe Horyzonty
Następny artykuł„110%”
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.