Po sukcesach poprzednich edycji Pasaż Grunwaldzki po raz kolejny przygotował aplikację z kuponami rabatowymi dla swoich fanów. Generator Kuponów Rabatowych jest dostępny na profilu centrum na Facebooku. 

Ruszyła kolejna edycja aplikacji, która umożliwia fanom pobieranie kuponów rabatowych do wybranych sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych w Pasażu Grunwaldzkim. Użytkownicy sami wybierają ofertę promocyjną i uzyskują nieograniczony dostęp do zniżek. Generator połączony jest również ze stroną internetową centrum, dzięki czemu korzystający z aplikacji mogą sprawdzić lokalizację punktu oferującego rabat, jak również przejść do strony www najemcy. Aplikacja dostępna jest za pośrednictwem fanpage’a. Dodatkowo na odświeżonej stronie internetowej Pasażu Grunwaldzkiego znalazła się specjalna zakładka informująca o dostępnych w aplikacji rabatach i odsyłająca do generatora.

Premiera aplikacji odbyła się w ubiegłym roku na przełomie listopada i grudnia. Już w 15 minut po jej starcie pobranych zostało ponad 200 kuponów. Dotychczas odbyło się sześć edycji, w których łącznie wygenerowano ponad 2300 kuponów. Akcje prowadzone są w cotygodniowych edycjach.

 

Autor: Kamila Paliwoda

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBilety na mecz z Jagiellonią już w sprzedaży
Następny artykułSzlagier na Oporowskiej
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.