Od 22 lipca będzie można zobaczyć premierowo film science-fiction „Star Trek: W nieznane”, polską komedię „Kobiety bez wstydu”,  horror „Kiedy gasną światła” oraz dwa thrillery „183 metry strachu” i „Neon Demon”.

„Star Trek: W nieznane” to kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej – współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą widzów w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu widzowie będą „śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”. Za reżyserię filmu odpowiada Justin Lin, twórca czterech części „Szybkich i wściekłych”.

*

„Kobiety bez wstydu” to najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety. Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie…

https://www.youtube.com/watch?v=DudSeYqWp_8

*

„Kiedy gasną światła” to film w którym nieznane zło czai się w ciemnościach. Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Dorastając, nigdy nie miała całkowitej pewności, co było prawdziwe, a co nie, zwłaszcza kiedy gasły światła. Teraz jej młodszy brat, Martin, jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne i zagrażały bezpieczeństwu.

*

W filmie „183 metry strachu” w wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń, młoda kobieta, Nancy (Blake Lively), znajduje się na mieliźnie. Od brzegu dzieli ją jedynie 200 metrów, ale mieliznę opływa wielki żarłacz biały, krążący w wodach oddzielających Nancy od brzegu. Histeryczna walka o życie zamienia się w psychologiczną wojnę o przetrwanie. W roli głównej widzowie zobaczą Blake Lively, gwiazdę filmów „Wiek Adaline”, „Savages: ponad bezprawiem”, „Miasto złodziei” i serialu „Plotkara”. Za reżyserię obrazu odpowiada hiszpański reżyser Jaume Collet-Serra, któremu uznanie i sławę przyniosły filmy „Sierota”, „Dom woskowych ciał” i „Tożsamość”.

*

Ostatnia propozycja to „Neon Demon”. Porównywany do Mulholland Drive Lyncha najnowszy thriller twórcy „Drive” opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie. „Neon Demon” to olśniewająco zrealizowany, pulsujący muzyką Cliffa Martineza (Drive) film z Elle Fanning (Czarownica), Abbey Lee (Mad Max: Na drodze gniewu) i Keanu Reevesem (Matrix).

*