Błyskotliwa, zabawna i pełna ciętych komentarzy na temat seksu i związków   – komedia „Sypiając z innymi” przedpremierowo 13 października w Multikinie Pasaż Grunwaldzki podczas październikowej edycji projektu Kino na Obcasach.

Lainey i Jake spali ze sobą tylko raz, ale za to ten pierwszy. Kilka lat później, wpadają na siebie przypadkiem. Jake to nałogowy kobieciarz, a Lainey uzależniła się od niewłaściwego faceta, który ma żonę i dziecko w drodze. Na kilometr widać, że są dla siebie stworzeni, tylko oni wciąż tego nie wiedzą. Może wszystko by się zmieniło, gdyby tylko przestali sypiać z innymi…

Takiej chemii na ekranie między bohaterami komedii romantycznej brakowało od lat. Są nie tylko świetni, ale też wiarygodni, seksowni, zabawni i w tym wszystkim…niezwykle poruszający – Kate Erbland, Indiewire.com

 Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 13 października o godz. 20 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Cena biletu: 21 zł

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten film. Aby je otrzymać należy napisać do w komentarzu na fejsbuku lub za pomocą naszego formularza kontaktowego (w tytule KINO NA OBCASACH): Dlaczego musicie go zobaczyć? Czekamy do piątku, do godz. 20.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSPORTOWY RAPORT #71 (06.10.2015)
Następny artykułWrocławskie Forum Zieleni i Środowiska
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.