Pierwsze kontrakty z zawodnikami, którzy w nowym sezonie będą reprezentowali barwy WKS Śląsk Wrocław Handball Team podpisano w czwartek. Rozmowy z kolejnymi, które mają zakończyć się ich zakontraktowaniem zaplanowano na dzisiaj.

Grzegorz Celek cieszy się, że zagra w Śląsku / fot. arch

– Rozmowy z zawodnikami przebiegały bez większej różnicy stanowisk. Nie było praktycznie żadnych problemów z uzgodnieniem warunków kontraktów – mówi prezes klubu Paweł Krążała.

Kontrakty podpisali: Marcin Młoczyński , Marcin Kruk, Bartlomiej Krawczyk, Michał Zając, Bartosz Czyżewski, Przemysław Niciński,  Bartosz Żubrowski, Grzegorz Celek, Marcin Gałat i Paweł Furmanowski.

– Dużym ułatwieniem i argumentem w rozmowach z zawodnikami była możliwość gry w najbardziej utytułowanym w Polsce zespole piłki ręcznej jakim niewątpliwie jest WKS Śląsk Wrocław, oraz fakt że większość z zawodników jest studentami wrocławskich uczelni – dodaje Krążała.

Przypomnijmy, że Śląsk we wtorek, 2 sierpnia wyjedzie na zgrupowanie do Nowej Rudy.

 

(deg)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNadal na tropie Megi
Następny artykułXV ŚLIP: Pierwsze dzień za nami
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.