Dopiero co informowaliśmy was o rozpoczęciu cyklu Podziemny Olymp, a już tydzień później możemy przedstawić wam wyniki jego pierwszej odsłony! 

Przez cały tydzień agencja Olymp Parties oraz portal DzielniceWrocławia.pl bardzo aktywnie pracowały nad tym, aby wszystkie szczegóły związane z funkcjonowaniem Podziemnego Olympu zostały dopięte na ostatni guzik. W przeciągu tygodnia, wiele wydarzyło się odnośnie tego projektu, począwszy od wzrostu zainteresowania mediów i przeróżnych organizacji, a kończąc na frekwencji i kolejnych ciekawych pomysłach.

 

W ciągu ostatnich siedmiu dni, na facebookowym fanpage Podziemnego Olympu, młodzi raperzy ze stolicy Dolnego Śląska udostępniali swoje utwory, a słuchacze mieli możliwość oddawania na nich głosów. Frekwencja całkowicie zaskoczyła organizatorów, również poziom muzyczny prezentowanych utworów był bardzo wysoki.

 

W związku z zapowiedzią – w niedzielę (11.12) o godzinie 20 rozstrzygnęły się oficjalnie losy pierwszej edycji Podziemnego Olympu. W wyniku czego zwycięzcami konkursu , a więc raperami, z którymi zostaną przeprowadzone wywiady (w wersji video i tekstowej) są:

OzM

Emczas

Wiewiór

C.H.T.

oraz raper, który uzyskał tytuł „dzikiej karty” od organizatorów, czyli PSCH!

 

Wszystkim osobom, które wzięły udział w pierwszej edycji, bardzo dziękujemy i zapraszamy do kolejnych! 

 

Ekipa Podziemnego Olympu zapowiada kolejne atrakcje, zarówno dla zwycięzców, słuchaczy, jak i dla osób, które zdecydują się na wzięcie udziału w drugiej edycji – więcej informacji na fanpage!

 

 

Agencja Olymp Parties

Portal DzielniceWroclawia.pl

PodziemnyOlymp@DzielniceWroclawia.pl