Pierwsza porażka Śląska za trenera Rumaka

Nie wystarczyła bramka Kamila Bilińskiego, który wszedł na boisko na ostatnie 15 minut spotkania. Ostatecznie Śląsk przegrał w Zabrzu z Górnikiem 1:2. Po siedmiu meczach bez porażki wrocławianie przerwali serię.

W pierwszych minutach gry przeważali gospodarze, co przełożyło się w 17. minucie na gola Cerimagicia. Kolejne bramki padały w drugiej połowie. W 84. minucie z ponad 20 metrów trafił Kamil Biliński (wszedł na boisko 6 minut wcześniej). Wynik w doliczonym czasie ustalił Steblecki.

W zielono-biało-czerwonych barwach setnym mecz rozegrał Tomasz Hołota.

Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 2:1 (1:0)