W niedzielę 5 czerwca w parku Staszica odbędzie się impreza plenerowa Piknik Rodzinny”, na którą organizatorzy akcji Wrocławianie na Polanie zapraszają wszystkich wrocławian.

Ścianka wspinaczkowa to jedna z bardziej obleganych atrakcji / fot. DW

„Piknik Rodzinny” w parku Staszica rozpocznie się o godz. 12.00. W programie między innymi ścianka wspinaczkowa, boule, miniboisko do piłki nożnej, badminton i zabawy rekreacyjne dla całych rodzin.

Na godz. 14.00 zaplanowano plenerowy spektakl „Bajkobusu” Wrocławskiego Teatru Lalek, a na godz. 15.00 występ Kwartetu Staromiejskiego. Wspólna zabawa w parku Staszica trwać będzie do godz. 16.00.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny z dziećmi i wszystkich miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu: spędźmy wspólnie słoneczną, czerwcową niedzielę w jednym z najbardziej urokliwych zakątków miasta.

  • termin: 5 czerwca, godz. 12.00-16.00
  • miejsce: park Staszica
  • wstęp: wolny

(wroclaw.pl)

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułEuropa na widelcu
Następny artykułNa naszym stadionie bez problemów
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.