Turnieje piłkarskie, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, występy zespołów muzycznych, przedstawienie nowego sponsora strategicznego klubu, a przede wszystkim prezentacja drużyny Śląska – to wszystko czeka na kibiców w najbliższą niedzielę na wrocławskim Rynku.  Start imprezy o godz. 14:00.

(slaskwroclaw.pl)

 

Śląsk Wrocław, wzorem ubiegłego roku, zaprasza na piknik piłkarski, który odbędzie się na wrocławskim Rynku. O godzinie 14:00 rozpoczną się turnieje futbolowe dla dzieci oraz klubów kibica wicemistrzów Polski. Konkursy i zabawy z piłką poprowadzi znany wrocławski aktor i animator – Tomasz Krajewski. Atrakcyjne nagrody ufundował Śląsk Wrocław oraz sponsorzy drużyny.

Puma i Piast – sponsorzy Śląska – zapraszają do pełnych atrakcji stref kibica. W specjalnym namiocie będzie można zyskać dodatkową energię w piłkarskich turniejach PlayStation. Na scenie zobaczymy dolnośląskie zespoły muzyczne, które wystąpią w programie „Zagraj ze Śląskiem”.

O godzinie 21:00 rozpocznie się efektowna multimedialna prezentacja drużyny Śląska Wrocław, którą poprowadzi znany prezenter Polsatu – Mateusz Borek oraz stadionowy spiker WKS-u Andrzej Gliniak. Fani wrocławskiej drużyny poznają też nowego sponsora klubu oraz będą mieli możliwość otrzymania autografów od wicemistrzów Polski.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę, 10 lipca, na wrocławski Rynek. Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 na pl. Gołębim. Zabawa potrwa do godz. 22:15.

(slaskwroclaw.pl)