7 czerwca ruszają zapisy drużyn do Wakacyjnego Młodzieżowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezydenta Wrocławia. Zawody rozpoczynają się 27 czerwca i potrwają do 15 lipca.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 czerwca w MCS Wrocław na Stadionie Olimpijskim w pokoju nr 34, tel. 717334081, 717334093; e-mail: turniej@mcs.wroc.pl.

W turnieju mogą wziąć udział zarówno drużyny profesjonalne, jak i amatorskie. – Nasze zawody to nie tylko rywalizacja o miejsca na podium. To także okazja do rozwoju umiejętności sportowych i zawarcia nowych przyjaźni – podkreśla Tomasz Kinal, koordynator turnieju.

Wszystkie mecze będą odbywać się na boiskach przy ul. Lotniczej 72.

Rywalizacja toczyć się będzie w czterech kategoriach wiekowych: junior, junior młodszy, trampkarz, młodzik. Najlepsi piłkarze mogą liczyć na puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają od organizatorów pamiątkowe koszulki sportowe.

Turniej startuje 27 czerwca. Zakończy go wielki finał 15 lipca. Organizatorem imprezy jest Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław. Patronat objął prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mcs.wroc.pl.