Były piłkarz Śląska Wrocław Piotr Celeban rozwiązał kontrakt z rumuńskim FC Vaslui. Piłkarz, którego regularnie do kadry powołuje Waldemar Fornalik wypadł z niej teraz w skutek kontuzji. Wiele wskazuje, że zawodnik może wrócić do Polski. Czy kierunkiem będzie Wrocław czy Warszawa? Jak sądzicie?

Piotr Celeban / fot. SlaskWroclaw.pl

Klub FC Vaslui dementuje jednak pogłoski o rozwiązaniu kontraktu. Ciprian Damian, prezes rumuńskiego klubu oświadczył, że Piotr Celeban dalej jest zawodnikiem Sporting Club Vaslui i będzie nim przez kolejne dwa sezony. Zdementował też zaległości finansowe, które miały być powodem rozwiązania kontraktu. Wszelkie zaległości wobec zawodnika zostały uregulowane w tym miesiącu. Dlaczego więc Celeban nie zagrał w ostatnim meczu? Z powody kontuzji. To właśnie w związku z nią trener Gabi Balint pozwolił mu wrócić do domu.

Czekamy na oficjalne oświadczenie zawodnika.

 

Autor: Daniel E. Groszewski

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułII Zjazd Polskich Niemcoznawców
Następny artykułDzień Dziecka z Barbie i Hot Wheels w Pasażu Grunwaldzkim
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.