Kolejne zajęcia „Arkadowego Uniwerku dla Dzieci” odbędą się w sobotę, 2 sierpnia o godz. 11 na poziom 0. Tym razem nasi studenci udadzą się w niezwykłą podróż po morzach niespodzianek  i ocenach wiedzy. Tym razem temat warsztatów brzmi: „Piraci mórz- rekinki wiedzy”.

Uniwerek_plakat_Piraci

Podczas zajęć Arkadowego Uniwerku na wszystkich śmiałków czekać będą tajemnice korsarskich skarbów i wskazówki – łamigłówki ukryte w butelce. Stara mapa poprowadzi uczniów do drogocennych łupów Jednookiego Kapitana Harrego. W programie zajęć zaplanowano również czas na zabawę: pasowanie na pirata, morskie quizy, zagadki, malowanie twarzy oraz wspólne śpiewanie szant. W trakcie wykładów studenci będą mogli poobserwować nurka w arkadowym akwarium oceanicznym.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkanie otrzymają pieczątkę w indeksiku . Na każdych kolejnych zajęciach będzie można zdobyć pozostałe stempelki. Kto uzbiera wszystkie pieczątki, ten otrzyma na koniec roku atrakcyjną nagrodę.

 Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapraszamy na pokład!

Autor | JK

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWakacyjne Poranki Filmowe z „Miriam”
Następny artykułWakacyjne Poranki Filmowe z bohaterami ulubionych bajek
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.