Najnowszy film Władysława Pasikowskiego został udostępniony całkowicie za darmo w serwisie YouTube – zatem, jeśli nie mieliście okazji zobaczyć Ostatniego psa, to teraz jest najlepsza okazja.

Pitbull: Ostatni pies” to film dobry, co potwierdzają wysokie noty wystawione przez recenzentów, jednak mimo że zebrał lepsze oceny od wcześniejszych odsłon serii w reżyserii Patryka Vegi, to sprzedał się zdecydowanie gorzej. Brak komercyjnego sukcesu z pewnością odbije się na ewentualnej kontynuacji. 

Istnieje także spore prawdopodobieństwo, że nie mieliście okazji zobaczyć filmu w kinie lub w zaciszu własnego domu na DVD/Blu-ray, nic straconego. Kanał FILM PLANET postanowił, całkowicie za darmo, udostępnić „Pitbulla: Ostatniego psa” na swoim kanale YouTube, a gdyby tego było mało, film pojawił się z angielskimi napisami (można je wyłączyć). Znakomita okazja do nadrobienia zaległości. 

Pitbull: Ostatni pies” miał premierę zaledwie niecały rok temu – 15 marca 2018 roku. W filmie pojawili się m.in. Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Marian Dziędziel, Cezary Pazura czy Dorota Rabczewska (Doda). Fabuła filmu skupia się na dochodzeniu prowadzonym przez stołeczną policję w związku ze śmiercią jednego z nich. Komendant, z racji na zmiany i ograniczoną ekipę, ściąga do pomocy starą ekipę.


Autor: Patryk Wolny