Świętując 20 rocznicę wydania pokrytego platyną debiutanckiego albumu zatytułowanego „Placebo”, wyrusza w tym roku w światową trasę koncertową.

Brian Molko droczy się z fanami…
“Powiem, że set lista obejmować będzie piosenki, co do których zarzekałem się, że już ich więcej nie zagram. Nadszedł czas, kiedy uświadomiliśmy sobie, co fani naprawdę chcą usłyszeć. Byli bardzo cierpliwi wobec nas… bardzo rzadko graliśmy nasze najbardziej komercyjne numery. Trasa z okazji 20 rocznicy wydaje się być dobrym momentem, by to zmienić. Taki mamy zamiar. To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak ‚Pure Morning’ czy ‚Nancy Boy’, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty! Mamy też kilka niespodzianek”.

Bilety w cenie od 179 zł właśnie trafiły do sprzedaży na eventimie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułORIENTUJ SIĘ: Poznajcie DRU, robota rozwożącego pizzę
Następny artykułPOLECAMY: Święta w telewizji
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.