To już fakt. Wrocław jest stolicą polskiej zumby! Ostatniego dnia czerwca na Pergoli zatańczyła rekordowa liczba osób – 1oo1! Wszyscy wspomogli też Fundację Potrafię Pomóc, która była organizatorem imprezy.

Rekordziści z Wrocławia / fot. Łukasz Padewski

Rekord polski, który pobiliśmy (ostatni należał do Ostrowa Wlkp. – w 2012 roku zatańczyły tam 904 osoby) będzie należał do nas przynajmniej do 18 sierpnia. Właśnie tego dnia w Ergo Arenie będą go chcieli pobić mieszkańcy Trójmiasta.

Coby dużo nie mówić, to dzięki Przemysławowi Waszczyszynowi udało się nam zostać rekordzistami. To on nas wszystkich skrzyknął i zachęcił do wspólnego tańczenia zumby. Piszę nas, bo też tam byłem pełniąc obowiązki konferansjera, a może raczej jednego z wodzirejów bicia rekordu. Dziękuję Wam wszystkim, że mogłem w tym uczestniczyć. Też czuję się rekordzistą. Na razie publikujemy na „Dzielnicach Wrocławia” zdjęcie grupowe, które zostało wykonane w trakcie imprezy (po kliknięciu na nie, powiększy się ono w nowym oknie, a przy powtórnym kliknięciu do rozmiaru 4752×3168 pikseli). Specjalnie jest ono takie duże, abyście mogli się na nim bez problemu odnaleźć.

 

Galeria zdjęć z imprezy jeszcze dzisiaj na serwisie DzielniceWroclawia.pl. Polub nasz FanPage na fejsbuku. Dzięki temu dowiesz się o galerii od razu po jej opublikowaniu.

 

Autor: Daniel E. Groszewski