1 C
WROCŁAW
piątek - 18.01.2019
Strona główna KULTURA „Poczekalnia 6-2-0” w reżyserii Piotra Łukaszczyka w Teatrze dla Początkujących

„Poczekalnia 6-2-0” w reżyserii Piotra Łukaszczyka w Teatrze dla Początkujących

Już niebawem, bo 2 grudnia grupa artystów z Teatru dla Początkujących przedstawi spektakl na podstawie dramatu Marty Guśniowskiej „Poczekalnia 6-2-0”. Sam tekst został nagrodzony w II Konkursie Dramaturgicznym Strefy Kontaktu organiazowanym przez WTW i Miasto Wrocław. 

„Poczekalnia…” to niezły misz-masz. Mieści w sobie kilka powiązanych historii o (z pozoru) zwyczajnych ludziach. Każda jednak ma coś, co jest nietuzinkowe. Bohaterowie w przedziwny sposób przywiązują do siebie absurdalnością swoich losów. I wciąż na coś czekają. Na autobus. Na emeryturę. Na stolik w ulubionej restauracji. Na koleżankę, która się spóźnia. Na telefon. Na słońce. Na lepsze czasy. Na miłość.

Bohaterowie „Poczekalni 6-2-0″ zostają zamknięci w nierozwiązanych sprawach, w nieprzepracowanych emocjach, w jednej przestrzeni. Poczekalnia jest dla każdego z nich czymś innym. Tylko czym? Przedsionkiem? Podświadomością? Czyśćcem? Co czeka na bohaterów za czerwonymi drzwiami? I podstawowe pytanie – komu uda się przez nie wyjść? Być może odpowiedź jest blisko.

„Poczekalnia 6-2-0” 

Scenariusz: Marta Guśniowska
Reżyseria: Piotr Łukaszczyk
Projekcje: Bartosz Gajek

Premiera: 2,3,4 grudnia o godz. 20:00 w Centrum Technologii Audiowizualnych przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia na: www.ekobilet.pl
Kolejne spektakle: 9, 10 grudnia w tym samym miejscu, również o 20:00


Autor: Sabina Misakiewicz

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZnamy zakwalifikowanych do NURTU OFF 39. PPA
Następny artykułSpektakl z Mikołajem
Pedagożka, dziennikarka, reżyserka. Miłośniczka literatury. Kocha rodzinę, teatr i podróże. Unika złej energii i złych ludzi. Wierzy w przeznaczenie.