Spektakl: „Poczekalnia sześć-dwa-zero” Marty Guśniowskiej w reżyserii Piotra Łukaszczyka już 15 kwietnia godz. 19:00 w Centrum Technologii Audiowizualnych przy ul. Wystawowej 1.

Już? Można? Może jeszcze chwilkę… teraz? Już teraz? Nie, chyba nie. To jeszcze trochę poczekajmy… to może teraz? Czy już? Ile można czekać?

No właśnie ile? Każdy na coś czeka. Na autobus. Na emeryturę. Na stolik w ulubionej restauracji. Na koleżankę, która się spóźnia. Na telefon. Na słońce. Na lepsze czasy. Na miłość. Bohaterowie „Poczekalni 6-2-0″ zostają zamknięci w nierozwiązanych sprawach, w nieprzepracowanych emocjach, w jednej przestrzeni. Czym jest poczekalnia? Przedsionkiem? Podświadomością? Czyśćcem? Co czeka na bohaterów za czerwonymi drzwiami? I podstawowe pytanie – komu uda się stąd wyjść?

 

 

Scenariusz: Marta Guśniowska
Reżyseria: Piotr Łukaszczyk
Projekcje: Bartosz Gajek
Obsada: Mirosława Dębska, Monika Karbowska, Anna Kwiecień, Katarzyna Kielar-Chojniak, Anna Marszałek, Monika Lecko, Joanna Nowicka-Zagrajek, Katarzyna Olbromska, Hubert Chojniak, Marcin Guzik Marcin Jagodziński, Robert Kaczorowski

Bilety w cenie 20 zł do nabycia tutaj:
https://ekobilet.pl/teatrdlapoczatkujacych/poczekalnia-szescdwazero-21948
lub przed spektaklem.