Nie będzie tak jak w czasie walki Adamek-Kliczko czy koncertu George’a Michaela, gdy większość ulic w pobliżu stadionu była zamknięta. W sobotę 1 października podczas Monster Jam wyłączona będzie tylko al. Śląska.

Ironman / mat. organizatora

To dobra wiadomość dla mieszkańców tej części miasta, którzy podczas poprzednich imprez wielokrotnie musieli się tłumaczyć dokąd jadą i po co. Uwaga! Może jednak dojść do tzw. operacyjnego zamykania ulic, czyli wtedy, gdy pojawi się niebezpieczeństwo.

Dla kierowców przygotowano płatny parking przy ul. Gnieźnieńskiej. Na miejsce tak, jak w poprzednich przypadkach dojechać będzie można też komunikacją miejską, autobusami nr 103, 403, 435 i tramwajami 3, 10, 32, 33. Pojedzie też dodatkowy autobus S1. Posiadacze biletu na imprezę zwolnieni są za opłat za przejazd MPK.

Pit Party odbędzie się w sobotę w godz. 11-14. Bramy stadionu będą otwarte od godz. 14.30. Koniec imprezy zaplanowano około godz. 19.30.

Bilety można kupić za pośrednictwem strony eventim.pl

 

(ps)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMarek Belka uhonorowany przez Uniwersytet Ekonomiczny
Następny artykuł„Orły Górskiego” na Fair Play Arenie
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.