„Podobno Marian…” – czyli jak złowić przystojnego faceta, kiedy jest się w widocznym, piątym, miesiącu ciąży, a facet na pewno nie jest ojcem dziecka?

Jak przekonać go, że te piętnaście minut spędzone z rzeczywistym ojcem dziecka, naprawdę mnie ma żadnego znaczenia i że uczucia są ważniejsze? Jak rozruszać upadający motelik w górach,  który autostrada minęła szerokim łukiem i do którego już nikt nie zagląda? Jak urządzić wigilię i radośnie przeżyć święta, gdy ma się ostatnie trzy jajka, kilka cukierków na choince, do sklepu jest piętnaście kilometrów (w dodatku na skróty), a za oknem zima stulecia? Kim są trzej tajemniczy, przemarznięci, mężczyźni, którzy w ów wigilijny wieczór, w śnieżną zawieruchę, pukają jednak do drzwi motelu w poszukiwaniu schronienia? Czy choć odrobinę podobni są do tych, których poszukują służby specjalne i o których nieustannie „trąbi” radio? Jeśli to oni, to jak ich obezwładnić, czyli upić, by ich zatrzymać i zgarnąć oferowaną przez służby nagrodę w wysokości półtora miliona złotych? No i na co, wreszcie,  wydać te pieniądze..?

Te, i inne jeszcze, pytania stawia sobie Basia, główna bohaterka naszej historii. I pewnie – jako wyzwolona singielka –  dałaby radę nie tylko odpowiedzieć sobie na nie ale i zrealizować wszystkie plany i założenia, a nawet doradzać innym, gdyby…no właśnie…gdyby…nie zbudzony z zimowego snu niedźwiedź, który – gdzieś ze „wschodu” podąża w kierunku…”zachodu”… Europy.

„Podobno Marian” – najnowsza komedia Marka Rębacza, autora takich hitów jak „Dwie morgi utrapienia”, „Atrakcyjny pozna panią”, „Ciemno”, „Zróbmy sobie wnuka” – scenariusz, „Diabli mnie biorą”, „Wieruszka” i wielu innych.

OBSADA: Maria Niklińska, Olaf Lubaszenko, Krzysztof Kiersznowski, Jacek Kopczyński

spektakl trwa 1 godzinę 45 minut (bez przerwy)

Bez tytułu

Bilety: 100 zł (rząd I-IV), 80 zł (rząd V-XIV)

Kup bilety on-line

Bez tytułu

bezpłatny autokar ATM w dniu spektakli

  • odjazd z Centrum (Opera/Hotel Monopol)
    godz. 16.00 i 19.00

mapka_04.07.14

  • odjazd z ATM Scena na Bielanach
    godz. 19:30 i 22:30

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFizjoterapeuta radzi: Ból kręgosłupa – ćwiczenia #3
Następny artykułEuropejskie standardy w Polsce
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.