Drużyna drugoligowej Gwardii Wrocław wygrywa kolejne spotkanie w lidze! W sobotnim pojedynku w Opolu, podopieczni trenera Ireneusza Kłosa pokonali, po kolejnym w tym sezonie tie-breaku, tamtejszy AZS – 3:2. 

Doświadczenie Piotra Deszcza jest bardzo istotne w kontekście szans "Gwardzistów" na awans / fot. DW

Za nami sześć kolejek, rozgrywek drugiej ligi mężczyzn. „Gwardziści” wygrali pięć spotkań, doznając zaledwie jednej, minimalnej porażki z zespołem SMSu Spała I. Widać jednak, że z każdym meczem zespół z ul. Krupniczej nabiera pewności siebie i konsekwentnie zamierza powiększać swój dorobek punktowy. Miejmy nadzieję, że tak właśnie będzie, a w najbliższym meczu, który odbędzie się we Wrocławiu, „Gwardziści” zainkasują trzy punkty! Ich rywalem będzie zespół z Wałbrzycha, któremu nie wiedzie się zbyt dobrze w obecnym sezonie.

 

Do zakończenia rozgrywek drugiej ligi zostało jeszcze bardzo dużo czasu, jednak gra zespołu Kłosa daje podstawy do tego, aby stawiać go w gronie faworytów do awansu. Czy tak się stanie dowiemy się dopiero za kilka miesięcy.

 

TYMCZASEM ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE SIATKARZY GWARDII WROCŁAW! JUŻ 29.10 (sobota) PODEJMĄ PRZY UL. KRUPNICZEJ ZESPÓŁ VICTORII WAŁBRZYCH – POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZINIE 18!

 

 

(Mateusz Dziemidowicz)