Kolejne spotkanie w Multikinie w ramach „Kina na obcasach” już we wtorek, 12 sierpnia. Tym razem panie będą mogły zobaczyć połączone siły Stevena Spielberga, Oprah Winfrey i Helen Mirren w ekranizacji bestsellerowej powieści w reżyserii Lasse Hallströma „Podróż na sto stóp”. To niezapomniana podróż do świata smaków, przyprawiona szczyptą miłości i nutką rywalizacji.

*

Dystyngowana Madame Malory (Helen Mirren) od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkiej miejscowości na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność. A przyznane lokalowi prestiżowe trzy gwiazdki w słynnym Przewodniku Michelina napawają dumą wszystkich mieszkańców. Pewnego dnia w miasteczku osiada rodzina emigrantów z Bombaju. Gdy przybysze otwierają skromny lokal vis a vis renomowanej restauracji, Madame Malory nie kryje oburzenia wobec ich kulinarnego nieokrzesania. Unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu sprawiają jednak, że nowa knajpka zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. Czy uwodzicielskie smaki Orientu przekonają do życzliwych Hindusów również kuchenną arystokratkę?

Elegancja kontra luz, dyscyplina przeciwko spontaniczności, francuski smak zmieszany z orientalną nutą, czyli niezapomniana podróż do świata smaków!

Przed seansem filmu zapraszamy na spotkanie z drogerią  R – Drogeria, Wrocławskim Parkiem Wodnym oraz na pyszną niespodziankę.

Na każdą z Pań czekają upominki z kosmetykami, kuponami rabatowymi oraz zestawami filmów DVD a także szansa na  wygranie atrakcyjnych nagród, m.in.:
– zestaw słodyczy od Kinder Bueno
– książki wydawnictwa Fabryka słów
– zaproszenia do Aquaparku do strefy Wellness i na baseny rekreacyjne
– vouchery do drogerii R – Drogeria

oraz wiele innych niespodzianek…

Bilety w cenie: 21 zł

KnO-sierpien-plakat

Autor | AS