Dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na taki kurs w wakacje, będzie to prawdziwe usprawnienie pracy w trakcie roku szkolnego. Doświadczona trener Martyna Cikowska nauczy jak bezstresowo przygotowywać się do kartkówek, sprawdzianów, testów i egzaminów.

Oczywiście przyda się ten kurs także tym, którzy szybciej chcieliby się nauczyć języków obcych. Niestety. Nie wszyscy mogą wziąć w nim udział.

– To jest Kurs Kontynuacyjny – przeznaczony tylko dla osób, które ukończyły Kurs Zapamiętywania I stopnia i ukończyły go z oceną co najmniej dobrą. Podczas tego Kursu dzieci nabywają praktyczną umiejętność stosowania mnemotechnik. „Teoria śni, praktyka uczy ” to czas przeznaczony tylko i wyłącznie na praktykę z wykorzystaniem zadań z matematyki, biologi, historii i tak dalej, a nie na Trening Mnemotechnik , który grupa wykonuje się podczas Kursu I Stopnia – mówi Martyna Cikowska, dyplomwany coach Szkoły Pamięci.

Dla tych, którzy mieliby ochotę wziąć udział w zajęciach mamy już dzisiaj informacje – nowy kurs rusza od września. Wrocławska siedziba Szkoły Pamięci SPW mieści się przy ul. Kozanowskiej 91.

szkolapamieci

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPOLECAMY: TRE – uwolnij swoje ciało od stresu
Następny artykułPOLECAMY: New Look Hair, czyli nowe spojrzenie!
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.