- KARTKA Z KALENDARZA - 17 LIPCA -


- REKLAMA -

New Look Hair to salon, który powstał kilka miesięcy temu przy ulicy Żeromskiego 45. Zwrócił naszą uwagę olbrzymim banerem reklamowym zawieszonym na całej wysokości budynku. I dobrze!

Do wejścia zaprasza kolorowo migający szyld-neon w postaci nożyczek.  O dziwo nikt z obsługi nie palił przed wejściem do salonu… co już nas mile zaskoczyło, bo to przecież ostatnio rzadkość. Bardzo miła, ale też pełna profesjonalizmu szefowa New Look Hair oferuję całą gamę usług fryzjerskich. Zaczynając od zabiegów regenerujących włosy, poprzez koloryzację, aż do strzyżenia i  stylizacji fryzur codziennych, uczesań ślubnych oraz wieczorowych.  Mężczyźni  także mogą liczyć na profesjonalne podejście. Właścicielka – pani Agnieszka swój salon reklamuje skrupulatnie przeprowadzanym wywiadem z klientelą. Podkreśla, że każdy jest inny i co innego sprawi, że wyjdzie zadowolony.

New Look Hair to także pomoc w ustaleniu typu urody, a co za tym idzie dobór odpowiedniej barwy w koloryzacji. Miejsce jest warte uwagi ze względu na czystość i kompetencje obsługi.

Niebawem nasze wrażenia po wizycie w charakterze klienta. Zapowiada się znakomicie… a przyjedzie po nas specjalna taksówka. Szczegóły wkrótce.