Metoda na lepsze życie wreszcie dotarła do Wrocławia i cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego już dzisiaj warto zarezerwować sobie czas, na jedyne spotkania, które zaplanowano przed wakacjami. 

Jednodniowe warsztaty już w sobotę i  niedzielę – 27 i 28 czerwca w Lady Fitness Club (Pl. Solidarności).

Dlaczego akurat taki termin?

– Wakacje to pora relaksu i czas dla siebie. Chcesz go lepiej wykorzystać? Przyjdź na warsztat wprowadzający do metody TRE  – po narzędzie, które pozwoli czuć się „jak na wakacjach” przez resztę Twojego życia. TRE pozwala lepiej czuć się we własnym ciele, rozpoznawać i szanować sygnały, które ono nam daje. Poprzez nawiązanie kontaktu – z często zaniedbywanym kosztem umysłu – ciałem, diametralnie zmniejszają się wszelkie uciążliwości fizyczne i emocjonalne, gdyż jak mówi Wojciech Eichelberger„ciało podąża za umysłem” – mówi Magdalena Kotwicka, organizatorka szkolenia.

Nas to przekonuje. A was?

Cena: 200 zł. (Liczba miejsc ograniczona)
Rezerwacja: wpłata zadatku w wysokości 100 zł
Zgłoszenia: info@arsmedis.pl

*

TRE® (Trauma Release Exercises) to opracowana przez dr David’a Berceli’ego metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy.

Ćwiczenia te znakomicie wspierają metody psychoterapeutyczne. Są proste do opanowania i mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej.

Celem stosowania TRE® jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii.
Wyjątkowa skuteczność tych ćwiczeń polega na tym, że uwalnianie napięć odbywa się w takim tempie, jakie ciało jest w stanie zintegrować a w miarę uwalniania wzorców napięciowych polepsza się stan emocjonalny człowieka. Zdrowienie przywracane jest na wszystkich poziomach równocześnie.
Wibracje powodują obniżenie napięcia wszystkich tkanek, na nowo uczą dialogu z własnym ciałem, pomagają być tu i teraz. Efektem ich stosowania jest uczucie przyjemnej obecności w ciele.

Ćwiczenia poprzez wprowadzenie naturalnych wibracji układu ruchu, doprowadzają do rozluźnienia głębokich partii mięśniowych, wspomagając terapię zespołów przeciążeniowych układu ruchu. Są proste do opanowania i mogą z nich korzystać osoby w każdym wieku i kondycji fizycznej.

KORZYŚCI
Zmniejszenie stresu fizycznego i psychicznego pozwala osiągnąć następujące efekty:
• zmniejsza się odczuwanie obaw i niepokoju
• zredukowane zostają objawy PTSD
• zwiększa się poziom energii i odporności
• poprawiają się relacje małżeńskie
• obniża się poziom stresu w pracy
• poprawa jakości snu
• poprawiają się relacje międzyludzkie
• ustają bóle mięśniowe i bóle pleców
• zwiększa się elastyczność ciała
• poprawia się elastyczność emocjonalna
• obniżają się skutki traumy zastępczej
• goją się dawne urazy ciała
• ułatwiają przeżywanie ciężkiej choroby
• dają ulgę w chorobach przewlekłych

JEDNODNIOWY WARSZTAT odbędzie się 27.06.2015 r. i 28.06.2015 r. w godz. 9-16.

Jednodniowy warsztat TRE jest przeznaczony dla osób, które pragną stosować tę metodę dla własnych potrzeb. W jego trakcie będzie można nauczyć się ćwiczeń aktywujących wibracje, dowiedzieć się jak trauma wpływa na nasz układ nerwowy i jak możemy go redukować.
Warsztat jest skierowany dla osób, które chcą czuć się lepiej, nauczyć się dialogu z własnym ciałem, uzdrowić przeżyte traumy, nauczyć się rozładowywać stres.

PROWADZĄCY:
ELŻBIETA PAKOCA – mgr rehabilitacji, pierwszy Polski trener TRE – ukończyła wszystkie etapy szkolenia w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech u dr David’a Berceli’ego i została licencjonowanym nauczycielem metody TRE® – ćwiczeń uwalniających od traumy i stresu. Na dzień dzisiejszy jest jedną z ok. 20 osób w Europie na tym poziomie certyfikacji (Level III).

Zalecane: luźny strój, mata, poduszka, mały koc.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułENEMEF: Maraton Mad Max
Następny artykułPOLECAMY: Kurs Praktycznego Zastosowania Technik Pamięciowych
Żyjemy we Wrocławiu i patrzymy na świat z perspektywy naszego miasta. A Dzielnice są różne jak tylko różne mogą być. Nader często można odwiedzić nasze wrocławskie dzielnice kultury czy sportu, ze szczególnym uwzględnieniem teatru, filmu czy Śląska.